Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
18°
22 Ekim 2018, 07:32
Kuzey Kafkasyalı
1008 gün önce
Abhazya savaşında Rusya Abhazya'yı desteklemiş diyor yazar. Öyleyse, başta Ardzınba olmak üzere bilfiil cephede yer almış komutan, asker ve gönüllüler ve siyasiler yalan söylüyorlar. Yazılı ve görsel pek çok yerde yazarı yalanlayan ifadeler tarihe geçmiştir. Abhazya'nın yanında kim durmuş tarih bu gerçeği hakkıyla kaydetmiştir.
Semra Bulgurcu.
1009 gün önce
Ülkede binlerce cerkez abaza var nevarki bir araya gelip iktidara bir şey yaptiramiyor biz kendi içimizde bin parçaya bulunmuş durumdayiz buda çok aci ekonomik sorunlar yüzünden kimse haksiz davranışlara iktidarın ses çıkaramıyor.
Papapha Mahinur Tuna
1012 gün önce
Meral Hanım, benim kabahatim oldu. Rahmi Bey bilgisayarda yazmayı bilmiyor, ben yazarken bir satır atlamışım. Düzelttik. Orada kastedilen hemen "2008 yılında Gürcistan'ın Güney Osetya'ya saldırmasından sonra" için geçerlidir. Bunu herkes biliyor. Kaldı ki bu neticeyi değiştirmiyor. Bunu sizin daha iyi bilmeniz gerekiyor.
MERAL
1013 gün önce
Rusya Abhazya'yı 15 sene sonra tanıdı, siz bu 15 seneye hiç vakit kaybetmeden mi diyorsunuz ? 15 sene ağzı var dili yok, ambargo altında ne çektiğimizi unutamıyoruz ne yazıkki
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=