Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
10°
22 Mart 2019, 00:52

Künye

ABHAZYA VE ABHAZ TOPLUMUNA HİZMET İBADETTİR.


Türkiye diasporasında yaşayan Abhaz Nüfusu hakkında kesin bir bilgi olmamasına karşın en iyi tahminle 500-700 bin civarında Abhaz Nüfusu olduğu tahmin edilmektedir.

Abhazya ile olan iletişimin yanı sıra Türkiye'de yaşayan Abhazlar arasında web ortamında da olsa bilgi akışının sağlanmasının eksikliği, var olanlarının da bir kısmının formatları diğer birilerinin de tartışılır durumu bu anlamda hizmet veren bir yapının noksanlığı olarak algılanmış ve bu nedenle www.abhazhaber.com aracılığı ile hizmet verilmesi amaçlanmıştır.

Bu siteyi hazırlayanlardan birisi olarak bilmenizi isterim ki ABHAZYA ve ABHAZ TOPLUMU'NA hizmetten başka bir şey düşünmeyen, maddi hiç bir beklentisi olmayan, manevi hazzından keyf alan, amatörce gönüllülük esasına dayalı çalışan birisi olarak desteklerinizi ve tavsiyelerinizi istirham etmekteyim.

Ulaştığım büyüklerim, akranlarım ve kardeşlerimden talep ettiğim yardım sonucu, onlardan aldığım destek ile Abhaz Haber olarak 22 Şubat 2013 tarihi itibariyle yayın hayatına başlamış durumdayız.

Şu ana kadar desteklerini esirgemeyen değerli büyüklerim, arkadaşlarım ve kardeşlerim her birinize sonsuz teşekkür ederim.

Bende paylaşmak istiyorum diyorsanız, yazınız ve fotoğrafınız ile birlikte abhazhaber@abhazhaber.com veya abhazhaber@gmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Yazılı, görsel, sözel ve de dualarınız ile her ne şekilde olur ise olsun desteklerinizi talep etmekteyim.

Saygılarımla,


www.abhazhaber.com
 

 

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=