Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
26°
23 Haziran 2018, 16:50


Abhazya Parlamentosu Millet Vekili Seçimleri 12 Mart da

04 Mart 2017, 02:42

35 Kişiden oluşan Abhazya Parlamentosu seçimleri 12 Mart Pazar Günü yapılacak. Millet Vekili adaylığı müracaatında bulunan 139 Kişi kayıt yaptırdı.

35 Kişiden oluşan Abhazya Parlamentosu seçimleri 12 Mart Pazar Günü yapılacak. Millet Vekili adaylığı müracaatında bulunan 139 Kişi kayıt yaptırdı.

 Bölgelere göre kayıt yaptıran aday listesi

 

Seçim Bölgesi №1 
 Gunba Badr Zurabovich - Korsantia Guram Vitalievich - Kvarchia Givi A. - Avidzba Ahrik Ruslanovich - Kupalba temyr Guramovich 
Seçim Bölgesi №2 
Dzhapua Almas - Roland Bganba Anatolievich 
Seçim Bölgesi № 3
Agrba Valery - Adzınba Şamil Omarovich - Kharchilava Irakli Igorevich - Zuhba Mizan Amiranovich 
Seçim Bölgesi №4
Hagush Said'in L. - Roman S. Kacharava - Rshtuni Eric Sagatelovich - Aiba Batal E. - Chirikba Vyacheslav A. - Agumava Erast Ramzanovich - Tsvinariya Beslan K. - Shinkuba Beslan Valikovich
Seçim Bölgesi №5
George Adleyba Lerievich - PP Tuzhba Irakli Vahtangovich - Lagvilava Vadim İvanoviç - Ashoba Lasha Nugzarovich - Sakanov Lasha Nodarievich - Tsahnakiya Tamaz G. - Vasiliev Vladimir Vladimiroviç 
Seçim Bölgesi №6
Labahua takma M. - Kvarchia Abesalom A. - Lolua Raul Valerievich - Kvitsinia Alhas Shalodievich - Kamke Beslan Astamurovich - Mikanba Georgy Valerievich - Agrba Tengiz Almaskhanovich 
Seçim Bölgesi №7 
Jinjolia Alhas Vladimirovich - Adleyba Astamur Borisovich - Sergey Şamba Myronovych - Amalyia Naira Kontsalovna 
Seçim Bölgesi № 8
Kvitsinia Beslan A. - Yazychba Zaur Gaidarovich - Jopua Tengiz Shotovich - Kishmariya Astamur Ingishterovich - Abuhba Akhra İvanoviç - Agrba Gudis E.
Seçim Bölgesi №9
Hutaba Daut V. - Smir Beslan A. - Gubaz Beslan Shutikovich 
Seçim Bölgesi №10 
Yuri L. Hagush - Bganba Valery Ramshuhovich 
Seçim Bölgesi №11
Samson Demerdzhiba Anzorovich - Arşba Astamur B. - Kokoskeriya Anzor Hersonovich 
Seçim Bölgesi 12
Bagatelle Levars S. - Tsishba Alexander - Smir Vadim A. - Ketsba Astamur Shamilevich - Hagush Daur Valeryanovich - Gulia Temur Lesikovich - Benia Revaz Shalvovich 
Seçim Bölgesi №13
Arthur Ardavasovich - Kosyan Vağarşak Aramovich - Gvindzhia Vakhtang Ardovich - Trapizonyan Galust Parnakovich - Daschyan Levon Vagarshakovich 
Seçim Bölgesi №14
Dbar Dmitry - Agrba George Rezikovich - Aiba Astamur V. 
Seçim Bölgesi №15 
Chediya Zamir Avtandilovich - Bargandzhiya Guram Y. - Dmitry G. Ardzınba 
Seçim Bölgesi №16
Sangulia Mikhail Petroviç - Vozba Teimuraz Valikovich -
Seçim Bölgesi №17
Lakerbaia Leonid İvanoviç - Chamagua Leonid 
Seçim Bölgesi №18
Gaguliya Ruslan Valerievich - Khagba Alhas Esmetovich - Ankvab Alexander Zolotinskovich 
Seçim Bölgesi №19 
Avidzba takma Vitalievich - Gunba Dmitry G. - Otyrba Astamur Mihayloviç - Butba Kanchobey Naibovich 
Seçim Bölgesi №20
Pachulia Akhra G. - Natalie V. Smir - Avidzba Batalbey Shaurovich 
Seçim Bölgesi № 21
Avidzba Fazlibey Lizberovich - Hvartskiya Alhas Eduartovich - Ardzınba Almaskhan Zurabovich 
Seçim Bölgesi № 22
Levon Galustyan Miruzhanovich - Kvitsinia Aidar Slavikovich - Kerselyan Suren H. 
Seçim Bölgesi №23 
Gabelia Dmitri Pavlovich - Valery Kvarchia Ermeyovich - Dzhikirba Mramza Irodionovna - Ashoba Aida Shalodievna - Lazba Frida Arkadevna - Kubrava Beslan S. 
Seçim Bölgesi № 24
Minosyan Aşot Vagramovich - Yaylyan Robert Aygazovich 
Seçim Bölgesi №25
Kharazia Said'in G. - Sangulia Said'in Beslanovich 
Seçim Bölgesi №26
Gabunia George B. - Akhuba Vissarion Dzhugelovich - Gunia Ilya Chichikovich - Kvitsinia Yannick B. 
Seçim Bölgesi №27 
Hurhumal Givi Zaurievich - Gunia Amiran A. - Zuhba Yuri Zaurievich - Bebiya venora Ya 
Seçim Bölgesi №28 
Gogia Demur Ruslanovich - Kajaia Dato O. - Shatipa Khatuna Kakoevna - Nachkebia Ruslan Mavrikovich - Logua Astamur Omarovich 
Seçim Bölgesi №29 
 Tarbes Astamur Adikovich - Logua Nugzari Chichikoevich 
Seçim Bölgesi №30 
 Tabagua Batal İvanoviç - Gurgulia Apollo Almaskhanovich
Seçim Bölgesi №31
Bzhaniya Aslan Georgievich - Delba Rudik Yasonovich - Kvitsinia Temur Paatovich 
Seçim Bölgesi №32
Tsvizhba Daur Radionovich - Shatipa Omari Nyazbeevich - Tsvizhba Otari Shotovich - Tarbes İnal Romanovich 
Seçim Bölgesi № 33
Dzhagmaziya Roin Zhorzhievich -Argun Kadir Valeriyovych - Ardzınba Typhoon Naimovich - Ferizba Daur Radionovich - Kek Temur Mavrikovich 
Seçim Bölgesi №34 
Jinjolia Omar Kakovich - Kvarchia Kan V. - Azhiba Said'in A. 
Seçim Bölgesi № 35
Adleyba Dmitry - Gvadzabiya Adelia Gunterovich - Vardania Vyacheslav Vladimirovich - Ilya Shadaniya Ilikoevich - Kakha Pertaia Zaurievich - Kortava Jambul Senardievich - Labzhaniya Roman Jankovic - Tsaava Lana Budovna

 
  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler
İsviçre’nin Cenevre şehrinde gerçekleşen görüşmelerde Abhazya, Amerika ile ..
Abhazya ile Gürcistan arasında 1992-1993 yılları arasında yaşanan savaşın a..
Abhaz bilim adamı Rasim Kamliya, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezinde Türkiy..
Katalonya’nın bağımsızlığına destek veren Abhazya’dan ilk hamle geldi...
Abhazya, referandumla bağımsızlığını ilan etmek isteyen Katalonya’ya destek..
Amerika Birleşik Devletleri tarafından Rusya’ya yapılan “Abhazya ve Güney O..
nakliyat
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=