Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
19°
20 Ekim 2018, 14:47


T.C Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Haberlerinden bir kısmını dikkatinize sunuyoruz.

31 Mart 2015, 19:07

mali destek programları belirlenmiştir.Bu doğrultuda;- Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza yönelik 7,- Soydaş ve akraba topluluklarımıza yönelik 3,- Ülkemizde yükseköğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik 3,- Ortak konularda 3,mali destek programı olmak üzere toplam 16 mali destek programı dahilinde başvuru alınacaktır.

Nerede bir vatandaşımız, soydaşımız, akrabamız varsa biz oradayız.

T.C Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Haberlerinden bir kısmını dikkatinize sunuyoruz.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Yoğun talep nedeniyle, başvuru sistemine kayıt olan ancak henüz başvurusunu tamamlayamamış adaylar için son başvuru tarihi 03 Nisan 2015 Cuma günü TSİ 09.00'a kadar uzatılmıştır. Bu tarihten sonra başvuru sistemi kapatılacaktır.

Öğrencilerimizi ilgilendiren bir çok konu söz konusu web sitesinden ulaşılabilmektedir.

 

T.C Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığımız; yurtdışı vatandaşlar, soydaş-akraba topluluklar ve ülkemizdeki kamu kaynaklarıyla burslu olarak öğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

YTB Sivil Toplum Destekleri adıyla 2015 yılında, Başkanlığımızın bu görev alanlarına yönelik faaliyetlerde bulunan, yurtiçinde ve yurtdışında kurulmuş Sivil Toplum Kuruluşları, üniversiteler, uluslararası kuruluşlar, düşünce kuruluşları ve araştırma merkezleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının başvuru yapabilecekleri mali destek programları belirlenmiştir.

Bu doğrultuda;

- Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza yönelik 7,

- Soydaş ve akraba topluluklarımıza yönelik 3,

- Ülkemizde yükseköğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik 3,

- Ortak konularda 3,

mali destek programı olmak üzere toplam 16 mali destek programı dahilinde başvuru alınacaktır.

Bu programlar ile sivil toplum kuruluşları ve ilgili diğer kurum ve kuruluşlara belirlenmiş olan alanlarda mali destekler vermeyi amaçlayan Başkanlığımız, her bir program için ayrı hedefler, özel şartlar ve ayrı bir başvuru kabul takvimi belirlemiştir.

Başvuru sahiplerinin, hazırlanmış olan program tanıtımlarını dikkatle incelemesi ve gerçekleştirmeyi planladıkları projeye uygun olan programı seçerek, programın başvuru tarihleri arasında başvurularını, internet sitemizdeki bilgi sistemi üzerinden yapmaları beklenmektedir.

Başvuru yapabilmeniz için öncelikle, Mart ayında açılacak olan sistem üzerinden, kuruluşunuzun yapısı, kuruluş tarihi, sicil numarası, amaç ve faaliyet alanları, kurumsal ve mali kapasitesi, yönetim ve iletişim bilgileri gibi detayları en doğru şekilde kaydetmeniz istenecektir.

Üyelik kaydını tamamladıktan sonra projenize en uygun programı seçerek online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar için lütfen tıklayınız.

Bir kısmı Mart ayından başlamak üzere, mali destek programı başvuruları, programın türüne göre yılın farklı dönemlerinde alınacaktır. Mali destek programlarının başvuru tarihleri dışında elden ya da posta yoluyla başvuru kabul edilmeyeceğinden, başvuru sahiplerinin programların açık kalacağı başvuru dönemlerini dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Başkanlığımız 2015 yılı Mali Destek Programı başvuruları online olarak alınacak olup, elden ve posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.

Mali Destek Programlarının amaçları, öncelikli proje konuları, sağlanabilecek azami destek miktarları ve başvuru dönemlerini belirten kataloğu buradan indirebilirsiniz.

2015 YILINDA UYGULANACAK MALİ DESTEK PROGRAMLARI

A- YURTDIŞI VATANDAŞLAR

Program Adı                              Başvuru                            Başvuru                       Tarihleri                     Rehber

Buradan İndirebilirsiniz: http://www.ytb.gov.tr/tr/mali-destekler/847-mali-destekler

 

Düzenleme Abhaz Haber

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler
Rusya Tur Operatörleri Birliği ATOR sayfasından yapılan açıklamada, listeye..
Abhazya Parlamentosu Milletvekilleri yasadışı uyuşturucu ticareti ile ilgil..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in koruma altına aldığı ve bulunduğ..
Abhazya'daki aşırı yağışlar nedeniyle Kodor Nehri'nin taşması sonuc..
Kafkas dağlarında bulunan erkek cesedinin temmuz ayında kaybolan Rus gezgin..
Suriye'de önemli görevlerde yer alan emekli General Velid Abaza(Marşan)..
nakliyat
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=