Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
12°
21 Ocak 2019, 00:10


Rusya Federasyonu Moskova Devlet Lisesi No 1517 den davet var.

16 Mart 2015, 12:06

Konferansımıza katılacak öğrencileri Lise öğrencilerimizin evlerinde misafir olacaklar. Gruplardan sorumlu olan öğretim üyeleri ise Lise’miz tarafından akredite edilen otelinde konuklanmaktadır (1 günlük otel fiyatları 900-1000 ruble arasıdır). Öğle yemekleri Lise’miz tarafından karşılanacaktır.

3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında Moskova 1517 Nolu Devlet Lisesi tarafından "SCIENTIA UNESCAMUS"  Bilimsel Araştırma ve Proje Yarışması, "GymCinFes-1517" Çocuk Kısa Film Sinema Festivali konularını içeren "Uluslararası Bilimsel ve Pratik Konferansı " na katılmaya davet ediyor! Türkiye'den katılacak olan öğrenci ve öğretmenlerimize Abhazya Cumhuriyeti Moskova Büyükelçiliği tarafından destek verilecektir. Katılmak isteyenlerin 20 Mart 2015 tarihine kadar Abhaz Dernekleri Federasyonuna müracaat edeceklerdir.

İletişim: www.abhazfederasyonu.org: E-Posta: info@abhazfederasyonu.org; Tel: 0216 700 13 68-69

 

"Değerli Meslektaşlarımız ve Arkadaşlarımız!

Sizi Moskova’da 3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan 4. "SCIENTIA UNESCAMUS" Uluslararası Bilimsel ve Pratik Konferansına katılmaya davet ediyoruz!

Konferansımızın programımıza dahil olarak:

1.            "SCIENTIA UNESCAMUS" Bilimsel Araştırma ve Proje Yarışması,

2.            "GymCinFes-1517" Çocuk Kısa Film Sinema Festivali

Konferansın programı rapor sunumunu, yaratıcı atölye ve stüdyolar, toplantılar ve görüşmeler, genel kurul ve paralel oturumları içerir.

Bu yıl Konferansımıza Abhazya, İspanya, Bulgaristan, Romanya, Türkiye, Letonya, ABD eğitim kurumları temsilcileri katılacaktır.

Konferansımızın ana hedefleri yetenekli öğrencileri ve gençleri açığa çıkararak ve destekleyerek toplumun entelektüel potansiyelinin gelişmesine dikkat çekmektir. Yılda bir kez düzenlenen "SCIENTIA UNESCAMUS" Bilimsel ve Pratik Konferansı Rusya Federasyonu ve yabancı ülkelerden gelen eğitim kurumların, öğrencilerin, öğretmenin ve bilim adamların tanışmalarını ve etkileşimini sağlamaya amaçlamaktadır.

Konferansımıza katılacak öğrencileri Lise öğrencilerimizin evlerinde misafir olacaklar. Gruplardan sorumlu olan öğretim üyeleri ise Lise’miz tarafından akredite edilen otelinde konuklanmaktadır (1 günlük otel fiyatları 900-1000 ruble arasıdır). Öğle yemekleri Lise’miz tarafından karşılanacaktır.

Konferans çerçevesinde düzenlenen şehir turları, müze ziyaretleri ve diğer etkinlikler masrafları Lisemiz tarafından  karşılanmaktadır."

BİLGİ İÇİN:

İngilizce Metin için: www.conference.gym1517.ru: www.gym1517.ru: e-Posta: higgsa@mail.ru

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler
İsviçre’nin Cenevre şehrinde gerçekleşen görüşmelerde Abhazya, Amerika ile ..
Abhazya ile Gürcistan arasında 1992-1993 yılları arasında yaşanan savaşın a..
Abhaz bilim adamı Rasim Kamliya, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezinde Türkiy..
Katalonya’nın bağımsızlığına destek veren Abhazya’dan ilk hamle geldi...
Abhazya, referandumla bağımsızlığını ilan etmek isteyen Katalonya’ya destek..
Amerika Birleşik Devletleri tarafından Rusya’ya yapılan “Abhazya ve Güney O..
nakliyat
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=