Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
19°
20 Ekim 2018, 18:46


Sakarya'da Köyler Arasında Düzenlenen Voleybol Turnuvası 23 Haziran 2014 Tarihinde Başladı.

24 Haziran 2014, 02:25

Birinci gün yapılan maçlarda Akbalık Harmantepe karşılaşması 3-1 Apsny 93 - Sakarya Abhaz Derneği 3-0 şeklinde sonuçlandı.

Sakarya'da Köyler Arasında Düzenlenen Voleybol Turnuvası 23 Haziran 2014 Tarihinde Başladı.

 

Sakarya K.Kafkas Kökenli Köyler Arasında Düzenlenen Voleybol Turnuvası   Akbalık -Harmantepe Ve Sakarya Abhaz Derneği -  Apsny 93 maçları ile başladı.

Birinci gün yapılan maçlarda Akbalık Harmantepe karşılaşması 3-1 Apsny 93 - Sakarya Abhaz Derneği 3-0 lık sonuçlarla neticelendi.

Toplam 32 takımın katıldığı turnuva,  (4 tanesi Adığe köyü (Alancuma, Maksudiye, Tahirağa, Adliye), 2 tanesi Aşuva köyü (Kepekli, Ormanköy), 3 tanesi dernek (Sakarya Kafkas Derneği, Sakarya Abhaz Derneği, Hendek Kafkas Derneği), geri kalan 23 köy Apsuva köyü ) 26 Temmuz 2014 Cumartesi yapılacak final maçı ile sonuçlanacaktır.

 

 

Fikstür

 

 

 24 HAZİRAN 2014 SALI. B GRUBU

 21:30 KEPEKLİ & BEYNEVİT

 23:00 MATSARA & EFTENİYE SÜLEYMANBEY

 ................................................

25 HAZİRAN 2014 ÇARŞAMBA. C GRUBU

 21:30 BALBALLI & KALAYIK

 23:00 KUZULUK & BİLECİK

 ............................................

 26 HAZİRAN 2014 PERŞEMBE. D GRUBU

 21:30 MESUDİYE & ALANCUMA

 23:00 TAHİRAĞA & ADLİYE

 .............................................

 27 HAZİRAN 2014 CUMA. E GRUBU

 21: 30 KAYALAR & ORMANKÖY

 23:00 YANIK & SAZKÖY

 ..............................................

 29 HAZİRAN 2014 PAZAR. F GRUBU

 22:00 MALAN AYDGILARA & HENDEK KAFKAS DERNEĞİ

23:30 CİGERDA SOĞUKSU. & DARIYERİ ABHAZ DERNEĞİ

30 HAZİRAN 2014 PAZARTESİ. G GRUBU

22:00 SARIYER & ACIELMALIK

23:30 00 HALİLBEY & SAKARYA KAFKAS. DERNEĞİ

.................................................

01 TEMMUZ 2014 SALI. H GURUBU

22:00 YARICA & GEBEŞ

23:30 MAKSUDİYE & UZUNCAORMAN

 ...................................................

 02 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA. A GRUBU

 22:00 SAKARYA ABHAZ DERNEĞİ & AKBALIK

 23:30 HARMANTEPE & APSNI 93

 ....................................................

 03 TEMMUZ 2014 PERŞEMBE. B GRUBU

 22:00 BEYNEVİT & EFTENİYE SÜLEYMANBEY

 23:30 KEPEKLİ & MATSARA

 .....................................................

04 TEMMUZ 2014 CUMA. C GRUBU

22:00 BALBALI & KUZULUK

23:30 KALAYIK & BİLECİK

 .....................................................

05 TEMMUZ 2014 CUMARTESİ. D GRUBU

22:00 ADLİYE & ALANCUMA

23:30 TAHİRAĞA & MESUDİYE

 .....................................................

 06 TEMMUZ 2014 PAZAR. E GRUBU

 

22:00 YANIK & KAYALAR

23:30 SAZKÖY & ORMANKÖY

 .....................................................

07 TEMMUZ 2014 PAZARTESİ. F GRUBU

22:00 DARIYERİ ABHAZ DERNEĞİ & HENDEK. KAFKAS DERNEĞİ

23:30 MALAN AYDGILARA & CİGERDA. SOĞUKSU

 .....................................................

 08 TEMMUZ 2014 SALI. G GRUBU

 22:00 SAKARYA KAFKAS DERNEĞİ & ACIELMALIK

 23:30 HALİLBEY & SARIYER

......................................................

 09 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA. H GRUBU

 22:00 GEBEŞ & UZUNCAORMAN

 23:30 YARICA & MAKSUDİYE

.....................................................

10 TEMMUZ 2014 PERŞEMBE. A GRUBU

 22:00 AKBALIK & APSNI 93

 23:30 HARMANTEPE & SAKARYA ABHAZ. DERNEĞİ

.....................................................

11 TEMMUZ 2014 CUMA. B GRUBU

22:00 KEPEKLİ & EFTENİYE SÜLEYMANBEY

23:30 MATSARA & BEYNEVİT

 ....................................................

12 TEMMUZ 2014 CUMARTESİ. C GRUBU

22:00 KALAYIK & KUZULUK

23:30 BİLECİK & BALBALI

 .....................................................

13 TEMMUZ 2014 PAZAR. D GRUBU

22:00 MESUDİYE & ADLİYE

23:30 TAHİRAĞA & ALANCUMA

.......................................................

14 TEMMUZ 2013 PAZARTESİ. E GRUBU

 22:00 YANIK & ORMANKÖY

 23:30 SAZKÖY & KAYALAR

........................................................

15 TEMMUZ 2014 SALI. F GRUBU

22:00 HENDEK KAFKAS DERNEĞİ & CİGERDA SOĞUKSU

23:30 MALAN AYDGILARA & DARIYERİ ABHAZ DERNEĞİ

.......................................................

16 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA. G GRUBU

22:00 SARIYER & SAKARYA KAFKAS DERNEĞİ

23:30 ACIELMALIK & HALİLBEY

......................................................

17 TEMMUZ 2014 PERŞEMBE. H GRUBU

22:00 MAKSUDİYE & GEBEŞ

23:30 YARICA & UZUNCAORMAN

 ......................................................

İKİNCİ TURUN SONUNDA ÇAPRAZ EŞLEŞEN 16 TAKIMIN GALİPLERİ OLAN ÇEYREK FİNALİST 8 TAKIM ARASINDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR.

26 TEMMUZ 2014 CUMARTESİ

3. LÜK MAÇI, DOSTLUK MAÇI ve  FİNAL

Tüm Takımlarımıza başarılar Dileriz.

 

 

Abhaz Haber

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Özgür
1348 gün önce
Nüfren'de başladı yanılmıyorsam bu organizasyon. Akıl edenlerden, sürdürme azmini gösterenlerden ve emeği geçenlerden Allah razı olsun.
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler
Final maçı bu akşam 21.00'da oynanan Efkan Sıba Voleybol Turnuvası'..
Abhazya Milli Takımı, birkaç gün önce yarı finalde şampiyonluğu yeni Avrupa..
ABHAZYA CUMHURİYETİNE BİR ZAFER DAHA
Kocaeli’nde gerçekleşecek olan K-1 Dünya Kick Box Şampiyonası 24 Eylül’de Ş..
Kayalar Abhaz Kültür Derneği Başkanı Atiyba Erdinç Atile köyünü ve derneğin..
. Abhazya’nın başkenti Sohum’da geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde gerçekleşen..
nakliyat
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=