Lütfen bekleyin..
DOLAR
istanbul
13 Aralık 2018, 23:27

"KAFKASYA" hakkında yazılar

NOT: Daha önce Türkiye de Abaza (Aşuwa) köyleri ;özellikleri (Kaf- kasya daki köyler ile ilişkili aile (sülale) adlarına göre bir kısmı ise göç tarihlerine göre anlatıl..
 Feridun AKSOY (Akhusba)Düzce 16.02.2013Cumhuriyet tarihi boyunca yasaklı ve baskı altında olan "anadilini konuşma ve öğrenme hakkı "üzerindeki  baskı ve yasağın kaldırılmas..
                Abhazya halkının Gürcistan'la yapmış olduğu bağımsızlığı elde etme savaşında Türkiye'de kurulmuş olan “Ka..
Türkiye’de siyaset, ekonomik faaliyet ve demokrasi mücadelesi, bireyler üzerinden yürütülüyor. Peki, seçmen, tüketici, okur, izleyici v.b. olarak tanımladığımız ve anl..
Erol Kılıç Kutalia  Abhazya demiryolları, Gürcüstanda iktidar değişimi ile tekrar gündeme geldi. İvanaşvili iktidarı Rusya ilişkilerinin düzeltilmesi ve buna ticari ilşkil..
20. Zafer Bayramında Abhazya'ya “Butik Devlet” demek geldi içimden.Pembe gözlükle bakmayı severim, o yüzden bu yazım pembe olsun istedim.Abhazya hiç ummadığı bir anda ..
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
medi
haceri, simya , naturel , dogal , urun , organik sampuan , organik sivi sabun, organik dus jeli , organiMilliSavunmaYusufoğlu Makina ve Kalıp Sanayi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=